studio kerere tetovani piercing informace kontakt

Informace

Fakta o kvalitě piercingových šperků

Vzhledem k tomu, že je dnes na celém světě mnoho výrobců piercingových šperků a každý chce své výrobky prodat, nastává otázka, jak jsou tyto výrobky kvalitní a nezávadné. Z většiny firem a distributorů, které tyto výrobky nabízejí, Vám k zakoupeným šperkům nedají platný atest nebo Prohlášení o shodě, to znamená podrobné složení materiálu použitého pro jejich výrobu.

Tyto šperky si můžete koupit kdekoliv v marketu, zlatnictví nebo na tržnici. Nevíte však, z čeho je tento výrobek zhotoven. Pokud obsahuje vyšší hodnoty těžkých kovů, než jsou hygienickými normami předepsané, mohou nastat komplikace v průběhu hojení, nebo se místo vpichu nemusí zhojit vůbec.

Za tyto následky si žádný zkušený piercer nevezme zodpovědnost. Záleží pouze na Vás, jak se sami rozhodnete, pokud písemně odsouhlasíte jeho aplikaci, je další průběh hojení mimo odpovědnost profesionálního studia, které Vám jej aplikovalo.

Pokud chcete na své ozdobě ušetřit, tak si kupte šperk „na ulici", ale věřte, že je to sázka v loterii. Jak se Váš piercing bude hojit a jaké budou budoucí dopady na Vaše zdraví, Vám žádný profesionál nezaručí. Já osobně doporučuji pouze kvalitní výrobky, které studia s úctou ke zdraví zákazníka běžně nabízejí.

Je smutným faktem, že v rámci co největšího zisku kupují i renomovaná kosmetická a piercingová studia levné a neatestované šmejdy, tím kazí jméno dobré jméno piercingového zdobení, celý trh služeb a hlavně hazardují s Vaším zdravím.

nahoru

Partneři Copyright © 2010 Kerere.cz. Design: Body Art Kerere and SURFACE.        Autorská práva.