studio kerere tetovani piercing informace kontakt

Informace

Výběr motivů

Každý má trochu jiné představy o kráse, umění a estetice. Při výběru vhodných motivů Vám může pomoci tatér a jeho katalogy s velkým výběrem nejrůznějších předloh, ale ani on Vám nevidí do hlavy a chtít po něm poradit, co by se zrovna pro Vás nejlépe hodilo, je vzhledem k rozmanitosti povah a představ dosti složité.

Možnost velkého výběru motivů-v čekárně mám skladem více než 100tisíc obrázků v tištěné podobě pro Vaši snadnou orientaci v nabídce, dají se zvětšit, zmenšit, otočit, a jinak upravit na míru Vašim požadavkům.

Pokud preferujete originalitu motivu, není problém použít vzájemnou fantazii a vytvořit kresbu přesně podle Vašich představ. Tetuji samozřejmě i motivy z Vašich předloh, použitelný je jakýkoliv motiv, který se dá nakreslit.

Inspiraci můžete čerpat na webu, v knihách, obalech CD, zkrátka co Vám padne do oka a bude natolik sympatické, že se rozhodnete pro trvalé zvěčnění pod kůži, to si přineste sebou, zkonzultujeme to a po vzájemné domluvě upravíme tvar, umístění a velikost k Vaší naprosté spokojenosti.

nahoru

Partneři Copyright © 2010 Kerere.cz. Design: Body Art Kerere and SURFACE.        Autorská práva.